Statistika 5. teka

  Vrtec Kraj Tekmovalci Učitelji
1 OŠ Cirkovce – enota vrtec Cirkovce 24 4
2 OŠ Markovci – enota vrtec Markovci 47 0
3 Vrtec Galjevica Ljubljana 0 1
4 VRTEC PTUJ Ptuj 97 5
  Osnovna šola Kraj Tekmovalci Učitelji
1 CKSG Portorož Portorož 6 0
2 DVOJEZIČNA OSNOVNA ŠOLA 1 LENDAVA
1 SZ. LENDVAI KÁI
LENDAVA 14 0
3 IV. OŠ Celje Celje 17 0
4 OŠ 16. decembra Mojstrana MOJSTRANA 4 1
5 OŠ Apače Apače 45 2
6 OŠ bratov Polančičev Maribor Maribor 4 0
7 OŠ BREG Ptuj 24 3
8 OŠ BREŽICE Brežice 37 1
9 OŠ Cirila Kosmača Piran  Piran 6 0
10 OŠ Cirkovce Cirkovce 29 2
11 OŠ Cirkulane – Zavrč Cirkulane 51 8
12 OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka Škofja Loka 4 1
13 OŠ Črna na Koroškem ČRNA NA KOROŠKEM 18 2
14 OŠ Davorina Jenka Cerklje Cerklje na Gorenjskem 5 1
15 OŠ Destrnik – Trnovska vas Destrnik 24 6
16 OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova Negova 26 4
17 OŠ dr. Jožeta Pučnika, Črešnjevec Slovenska Bistrica 30 2
18 OŠ dr. Ljudevita Pivka Ptuj Ptuj 11 0
19 OŠ Fokovci FOKOVCI 13 0
20 OŠ Fran Saleški Finžgar Lesce Lesce 4 1
21 OŠ Frana Kranjca Celje Celje 15 1
22 OŠ FRANA METELKA ŠKOCJAN ŠKOCJAN 45 3
23 OŠ Franceta Prešerna Črenšovci Črenšovci 27 0
24 OŠ Franja Goloba Prevalje Prevalje 52 4
25 OŠ Gorišnica Gorišnica 39 4
26 OŠ Gorje Zgornje Gorje 3 0
27 OŠ Hajdina Hajdina 16 2
28 OŠ in vrtec Sveta Trojica Sveta Trojica 15 0
29 OŠ Janka Padežnika Maribor 4 1
30 OŠ Jožeta Moškriča Ljubljana 40 3
31 OŠ JURŠINCI JURŠINCI 28 2
32 OŠ Kapela Kapelski Vrh 4 0
33 OŠ KIDRIČEVO KIDRIČEVO 48 0
34 OŠ Ledina Ljubljana 9 0
35 OŠ LJUDSKI VRT PTUJ 67 9
36 OŠ Maksa Pleteršnika Pišece Pišece 18 2
37 OŠ Marije Vere Kamnik Kamnik 19 0
38 OŠ Mladika Ptuj 41 1
39 OŠ Odranci Odranci 18 2
40 OŠ OLGE MEGLIČ PTUJ PTUJ 48 2
41 OŠ Pesnica Pesnica pri Mariboru 5 0
42 OŠ Podružnična šola Bilje Renče 15 0
43 OŠ Poljane Škofja Loka 4 0
44 OŠ Preserje pri Radomljah Presarje 3 1
45 OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled Bled 4 1
46 OŠ Rodica Domžale 60 0
47 OŠ Simona Gregorčiča Kobarid Kobarid 6 0
48 OŠ Sostro Ljubljana Dobrunje 12 0
49 OŠ SPODNJA IDRIJA SPODNJA IDRIJA 47 3
50 OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici Sv. Jurij ob Ščavnici 8 0
51 OŠ Šempas Šempas 21 0
52 OŠ Toneta Čufarja Ljubljana Ljubljana 46 3
53 OŠ Toneta Čufarja Jesenice Jesenice 3 1
54 OŠ TURNIŠČE TURNIŠČE 31 0
55 OŠ Velika Nedelja VELIKA NEDELJA 7 1
56 OŠ Videm Videm 53 0
57 OŠ ZREČE ZREČE 64 6
58 Prva OŠ Slovenj Gradec Slovenj Gradec 14 0
  Srednja šola Kraj Tekmovalci Učitelji
1 Biotehniški center Naklo NAKLO 3 1
2 Convitto Nazionale “Paolo Diacono” Cividale del Friuli 14 0
3 Ekonomska gimnazija in
srednja šola Radovljica
Radovljica 4 1
4 Gimnazija Brežice Brežice 13 3
5 Gimnazija Celje – Center Celje 53 9
6 Gimnazija Gian Rinaldo Carli Koper Koper 11 3
7 Gimnazija Jesenice Jesenice 4 1
8 Gimnazija Ledina Ljubljana 13 1
9 Gimnazija Nova Gorica Nova Gorica 2 0
10 Gimnazija Ptuj Ptuj 89 2
11 Gimnazija Škofja Loka Škofja Loka 4 1
12 Gimnazija Vič Ljubljana 25 0
13 Istituto Casagrande Pieve di Soligo 53 2
14 Prva gimnazija Varaždin Varaždin, Hrvatska 49 2
15 Srednja gradbena, geodetska
in okoljevarstvena šola Ljubljana
Ljubljana 6 0
16 SSŠ Antuna Horvata Đakovo Đakovo, HR 5 2
17 SŠ za gostinstvo in turizem
Novo mesto,
Grm Novo mesto –
center biotehnike in turizma
Novo mesto 3 1
18 SŠ za gostinstvo in turizem Radenci RADENCI 20 2
19 SVŠ in gimnazija Ljubljana Ljubljana 11 1
20 SZŠ Celje CELJE 11 2
21 SZŠ Murska Sobota Murska Sobota 21 2
22 ŠC Celje, Gimnazija Lava CELJE 41 3
23 ŠC Celje, Srednja šola za gradbeništvo
in varovanje okolja
Celje. 27 1
24 ŠC Ptuj, Biotehniška šola Ptuj 44 3
25 ŠC Ptuj, EKONOMSKA ŠOLA Ptuj 56 2
26 ŠC Ptuj, Elektro in rač. šola Ptuj 50 2
27 ŠC Ptuj, STROJNA ŠOLA Ptuj 57 4
  skupaj   2188 147